Strona WWW

Kontakt z nami

Kontakt telefoniczny:

  • /+48/ 71 315 11 88

rezerwacja tel.

w godz. 7.00 - 22.00

lub

rezerwacja mailowa: 

gosciniec.mirkow@op.pl

Adres korespondencyjny :

ul. Akacjowa 4,

55-095 Mirków

dowiedz się więcej

Dojazd

Głościniec zlokalizowany jest pod Wrocławiem w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ulicy Akacjowej 4. Znajdujemy się w odległości 40 m  od drogi krajowej nr 98 - Wrocław-Warszawa oraz 100m od łącznika "Długołęka", który połączył obecną drogę krajową 98 z węzłem Wrocław - Psie Pole, gdzie Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW) - A8 łączy się z drogą ekspersową S8 w kierunku Łodzi, Warszawy i Białegostoku. www.zumi.pl/namapie.html

 

JAK DOJECHAĆ:

Samochodem:

Z drogi krajowej nr 8 z kierunku Warszawa (Oleśnica): 

Między wsia Długołęka a Mirkowem mijamy wjazd na łącznik "D
ługołęka" - na wysokości budynku firmy JUAN. Mijamy pierwsze światła, po 400m, za znakiem drogowym "teren zabudowany"i "Mirków" (przed pierwszymi światłami w Mirkowie) skręcamy w prawo w boczną drogę nieutwardzoną (ul. Wiśniowa). Po 10 m skręcamy w prawo w ul. Bukowa, a następnie w lewo w ul. Akacjową. Drugi dom po lewej stronie.


Z drogi krajowej nr 8 z kierunku Wrocław (Centrum):

W Mirkowie na drugich światłach skręcami w lewo w ul. Jagiellonską, na wysokości kościoła skręcami w prawo w ul. Kościelną, a następnie w pierwszą w prawo w ul. Wiśniową. Jedziemy prosto do końca ulicy, skręcamy w lewo w ul. Bukową, ponownie w lewo w ul. Akacjową. Akacjowa 4 jest to drugi dom po lewej stronie.

Z drogi ekspresowej E67 z kierunku A8-S8:

Z węzła Wrocław - Psie Pole, gdzie łaczy się autostrada A8 z drogą ekpresową S8 skręcamy w łącznik E67 w kierunku Długołęki. Na ostatnich światłach, gdzie E67 łaczy się z droga krajowa nr 8 skręcami w prawo (ul. Wrocławska) w kierunku Wrocławia . Po 400 m  za znakiem  drogowym "teren zabudowany"i "Mirków" (przed pierwszymi światłami w Mirkowie) skręcamy w prawo w boczną drogę nieutwardzoną (ul. Wiśniowa). Po 10 m skręcamy w prawo w ul. Bukowa, a następnie w lewo w ul. Akacjową. Drugi dom po lewej stronie.

Autobusem miejskim i podmiejski:

Przystanek Mirków - Stadion lub Mirków 2

z centrum Wrocławia: Dworzec Autobusowy Centralny :

  • autobusy PKS: linia Wrocław-Oleśnica
  • autobusy PKS Polbus: 504, 514 - linia Wrocław-Oleśnica-Twardogóra

z centrum Wrocławia: Galeria Dominikanska

  • autobusy: linia zwykła - 904, linie nocne - D-1, D-2

z Wrocław - Psie Pole:

  • autobusy: linie zwykła - 905 z al. Kromera (Karłowice), 844 i 944 z ul. Krzywoustego(Psie Pole),

powrót